Świadome i odpowiedzialne budowanie biznesu rodzinnego polega nie tylko na właściwym bieżącym prowadzeniu firmy, lecz na odpowiednim dbaniu o rozwój i przyszłość firmy  – również, po naszej śmierci. Aby właściwie zaplanować tę przyszłość, jak również by uniknąć sporów i należycie przygotować nasz rodzinny biznes  do wyzwań związanych ze zmianą właściciela/właścicieli w związku z sukcesją spadkową, proponujemy Państwu szereg usług prawnych, które pomogą te zmiany przewidzieć, zaplanować i odpowiednio przygotować – proponujemy Państwu pomoc prawną w zakresie planowania spadkowego.

Czym jest planowanie spadkowe w biznesie rodzinnym? Jest to:

  • identyfikacja naszych celów spadkowych,
  • weryfikacja, czy forma prawna, w ramach której prowadzimy nasz biznes, jest optymalna dla realizacji naszych celów,
  • optymalizacja formy prawnej naszej firmy (dopasowanie formy prawnej, w ramach której prowadzimy nasz biznes, do celów spadkowych),
  • opracowanie odpowiedniej dokumentacji spadkowej, zapewniających realizację naszych planów.

Jesteśmy Kancelarią działającą od 2008 r. na rynku usług prawniczych. W skład naszego zespołu wchodzą radcowie prawni specjalizujący się w prawie gospodarczym i prawie spółek handlowych jak również adwokat specjalizująca się w prawie spadkowym. Współpracujemy ponadto z Kancelariami Notarialnymi.

Taka struktura naszego zespołu pozwala na optymalne dostosowanie proponowanych przez nas rozwiązań z zakresu planowania spadkowego do Państwa potrzeb jak również na sprawne i szybkie ich wdrożenie.